Trwają prace budowlane nowoczesnych biurowców Podium Park na krakowskich Czyżynach. W związku z zakończeniem robót stanu surowego otwartego Budynku A spółka Podium Investment przystąpiła do wykonawstwa robót wykończeniowych. Aktualnie, zgodnie z harmonogramem, realizowane są roboty stanu surowego zamkniętego budynku A. Ukończenie pierwszego budynku przewiduje się w terminie do końca czerwca 2018 roku. Niekwestionowanym atutem projektu jest doskonała lokalizacja, która zapewnia szybki dostęp do wszystkich ważnych ośrodków biznesowych w kraju.

Stolica małopolski wg najnowszych opracowań jest jedną z najlepszych lokalizacji w Europie dla sektora usług biznesowych. W 2016 roku ponad 50 tysięcy pracowników w tej branży było zatrudnionych w Krakowie, co uplasowało miasto na pierwszej pozycji w Polsce, wyprzedzając tym samym Warszawę, Wrocław i Trójmiasto.
Podium Park powstaje w Krakowie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Krakowskiej, Krakowskiego Parku Technologicznego, AWF-u i Tauron Areny. Lokalizacja biurowca gwarantuje dostęp do wielu udogodnień takich jak tereny rekreacyjne, Park Lotników Polskich, kompleksy sportowe czy centra handlowe.
Czyżyny to obecnie jedna z najlepiej rozwijających się dzielnic w Krakowie, której niewątpliwą zaletą jest rozbudowana infrastruktura miejska. Wokół biurowca zapewniony jest bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz bardzo dobre połączenia z najważniejszymi dzielnicami Krakowa i ośrodkami biznesowymi w całym kraju. W okolicy inwestycji znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe umożliwiające komunikację z całym miastem. Ponadto, zaledwie 150 m od Podium Park położona jest III obwodnica Krakowa, która daje nieskrępowany dostęp do każdego miejsca w Krakowie, a 5,5 km od biurowca znajduje się IV obwodnica, dzięki której wszyscy zainteresowani będą mieli szybki dostęp do ważnych miejsc na mapie biznesowej Polski.
W okolicy, w której powstaje biurowiec nie występują korki, dlatego bardzo szybko można się dostać zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem do dowolnego miejsca w Krakowie. W promieniu 500 m od inwestycji znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze, przedszkola, hotel, centra medyczne i konferencyjne.