Krakowska marka fitness – MANUFAKTURA ZDROWIA, otworzy swoją kolejną placówkę w nowoczesnym biurowcu PODIUM PARK. Nowy klub fitness zajmie 800 mkw. powierzchni na parterze budynku. Sieć charakteryzuje się nowoczesnym sprzętem sportowym, oryginalną ofertą zajęć oraz jedną z najlepszych kadr instruktorskich w Krakowie. Otwarcie klubu planowane jest na listopad 2018 roku.

„Klienci, którzy poszukują nowego biura coraz częściej zwracają uwagę na kwestie związane ze zdrowym stylem życia. Coraz więcej pracowników dba o własne zdrowie i kondycję fizyczną, a także ma większą świadomość jak bardzo te czynniki są istotne w ich codziennym życiu. Bardzo cieszymy się, że Manufaktura Zdrowia stanie się jednym z naszych najemców i uzupełni funkcjonalność oferty usługowej Podium Park, zarówno dla przyszłych najemców jak i okolicznych mieszkańców” – mówi Wojciech Dobrzański, Prezes Zarządu Podium Investment.

Manufaktura Zdrowia to nowoczesna marka fitness, która stawia na doskonale wyszkoloną kadrę instruktorską i wysokiej jakości sprzęt sportowy. Dużym atutem marki jest oryginalna oferta zarówno zajęć fitness jak i zajęć na siłowni.

Klienci nowego klubu fitness będą mogli także skorzystać z sauny oraz z relaksujących po ciężkim dniu pracy masaży. W ofercie znajdą się też masaże sportowe, modelujące oraz poprawiające sylwetkę i wygląd. Planowane jest też wprowadzenie do oferty tzw. „Hydromasaży”, które umożliwią relaks po treningu i wprowadzą klientów w dobre samopoczucie na resztę dnia.

Absolutną nowością na rynku fitness są także oferowane przez Manufakturę Zdrowia Stretchingi polecane dla pracowników biurowych. W ramach oferty prowadzone są 20-minutowe zajęcia rozluźniające i rozciągające górne partie ciała – czyli te, które mocno cierpią z powodu siedzącego trybu życia.

Podium Park to wyróżniający się architektonicznie kompleks trzech budynków biurowo-usługowych w Krakowie przy Al. Jana Pawła II 43A. Cechują go ponadstandardowe rozwiązania z zakresu ekologii, nowoczesnych technologii i elektromobilności. Obiekty stanowią wyjątkowe i przyjazne miejsce pracy z komfortową i urzekającą wizualnie przestrzenią. Inwestycja realizowana przez PODIUM INVESTMENT uzyskała prestiżowy, międzynarodowy certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie Outstanding. Projekt otrzymał jedną z najwyższych ocen w Europie w kategorii budynków biurowych wg najnowszych kryteriów certyfikacji. Podium Investment jest pierwszym polskim deweloperem, który otrzymał tak wysokie wyróżnienie.

Podium Park usytuowany jest w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic Krakowa. Inwestycja powstaje przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Krakowskiej, AWF-u i Tauron Areny.

W ramach całego kompleksu powstaną trzy 11-kondygnacyjne budynki biurowe, których powierzchnia całkowita części nadziemnej wyniesie w sumie ponad 64.400 m2. Pierwszy obiekt Podium Park zostanie oddany do użytku w lipcu 2018 r.